Kod produktu: 9202

Dron podwodny CHASING F1 - PRZEDSPRZEDAŻ

 • Ostatnia cena:
  3 490,00 zł

 • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Dron Chasing F1 - cyfrowy, podwodny kumpel na ryby!

CHASING F1 to nowy cyfrowy dron podwodny do wyszukiwania ryb, wyposażony w pilot zdalnego sterowania i opracowany z myślą o wszystkich rodzajach połowów.

Dron F1 firmy Chasing poda Ci szczegółowe informacje o ukształtowaniu terenu pod wodą, otoczeniu, innych obiektach znajdujących się pod wodą, lokalizacji stad ryb oraz pozycji ryby w wodzie. Ten dron świetnie sprawdzi się również do przeprowadzania inspekcji doków.

Poza informacjami dotyczącymi ryb dron F1 w czasie rzeczywistym podaje również odczyty temperatury wody i precyzyjne pomiary głębokości. W trakcie łowienia ryb może wykonywać zarówno świetnej jakości zdjęcia, jak i kręcić filmy w wysokiej rozdzielczości.

Proces połowu może być dokładnie monitorowany i nagrywany w ciemnym otoczeniu.

W dronie umieszczono kamerę Sony IMX307 i wyposażono go w lampę świecącą światłem podczerwonym, która umożliwia wyraźny podgląd otoczenia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Zasięg podglądu kamer w świetle podczerwonym wynosi maksymalnie 1 metr.

Kamera może nagrywać w rozdzielczości 1080p i z prędkością 30 kl/s. oraz robić zdjęcia w rozdzielczości 2 MP. Wszystko jest zapisywane na karcie micro SD o maksymalnej pojemności 256 GB.

Za pośrednictwem aplikacji możesz z łatwością udostępniać swoje filmy i transmisję strumieniową na żywo na większości platform społecznościowych.

Dron F1 porusza się w pionie i może się automatycznie opuszczać i wznosić. Maksymalna głębokość robocza F1 to 28 metrów. Urządzenie jest napędzane czterema silnikami i umożliwia korzystanie z różnych funkcji, takich jak GPS, ruch we wszystkich kierunkach, zawieszenie i zatrzymanie, przechowywanie nagrań z kilku łowisk, automatyczne przemieszczanie się między łowiskami i powrót po naciśnięciu jednego przycisku.

Poza wyżej wymienionymi funkcjami do drona można również zamontować łódkę zanętową. O rozmieszczeniu zanęty można zdecydować jednym kliknięciem w aplikacji po dotarciu do łowiska. Dron jest również wyposażony w uchwyty do zamontowania echosond (takich jak DEEPER Sonar lub echosond innych marek).

Po zamontowaniu echosondy DEEPER możesz przemieścić dron do miejsca, które chcesz zbadać. W ten sposób łatwo połączysz analizę echosondą z wizualnym wyszukiwaniem ryb. Dzięki temu możesz wykrywać ryby w bardziej kompleksowy i precyzyjny sposób.

Dron F1 marki Chasing jest dostarczany z akumulatorem litowym o pojemności 4800 mAh, który może pracować maksymalnie 6 godzin. Można go wymieniać i w ten sposób w razie potrzeby wydłużyć czas pracy urządzenia.

Specyfikacja:

 • Głębokość robocza — 28 m.
 • Wymienny akumulator o pojemności 4800 mAh.
 • Nagrywanie w rozdzielczości 1080p z szybkością 30 kl./s.
 • Możliwość prowadzenia transmisji strumieniowej na żywo za pomocą aplikacji.
 • Odczyty temperatury wody i precyzyjne pomiary głębokości w czasie rzeczywistym.
 • Wektorowy układ napędowy z czterema silnikami.
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.