Kod produktu: 9204

Dron podwodny CHASING M2 100M

 • Ostatnia cena:
  13 400,00 zł

 • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Podwodny dron dla profesjonalistów.

Po podboju nieba technologia kieruje się w drugą stronę i zabiera nas pod powierzchnię z nowym podwodnym dronem M2 firmy Chasing.

Chasing promuje się jako interesująca, nowa firma i pionier rozwiązań podwodnych wraz ze swoim dronem Gladius Mini, lekkim i przystępnym dronem dla entuzjastów. Nadszedł czas dla profesjonalnego podwodnego drona (Remotely operated vehicle, ROV) — nowego M2.

M2 firmy Chasing to lekki podwodny dron, sterowany zdalnie (ROV) skonstruowany dla profesjonalistów i mając na uwadze zastosowania w branży. Konstrukcja sprawia, że jest idealny do oględzin kadłubów, doków, podwodnych konstrukcji oraz do poszukiwań i akcji ratunkowych. Nowe cechy M2 to większe i mocniejsze silniki, rozbudowana kamera, poprawiona jakość obrazu oraz możliwość dodania miernika laserowego, chwytaka lub innych akcesoriów o masie do 1,5 kg, które pomogą w Twojej pracy.

Poza swoją niewielką masą 4,5 kg, M2 posiada 8 pędników wektorowych, które pozwalają na ruch OMNI w każdym kierunku. Może poruszać się z prędkością do 3 węzłów, zanurzać się do 100 m i pracować w promieniu 200 m.

Pędniki wyposażone są w technologię anti-stuck, aby zminimalizować ryzyko usterki silnika podczas jego blokady przez piasek. Umożliwia to pracowanie operatorowi bezpiecznie i niezawodnie, we wszystkich skomplikowanych warunkach środowiska pod wodą.

Kamera M2 oferuje jakość 4K, przysłonę f/1.8 i wyposażenie w matrycę Sony CMOS 1/2.3 oraz elektroniczną stabilizację obrazu, które znacznie poprawiają operowanie kamery w słabym oświetleniu i szerokim zakresie dynamicznym. Dron jest wyposażony w dwie lampy LED 2000 lumenów.

Kolejną interesującą cechą jest nowy, wymienny akumulator. Do M2 dołączony jest akumulator 99 Wh, który zapewnia pracę od 2 do 4 godz. Jeśli potrzebujesz pracować dłużej, dostępny jest również akumulator 2000 Wh (nie dołączony do zestawu), który znacznie wydłuża czas pracy.

Cechą, na którą profesjonaliści czekali tak długo jest możliwość dodania zewnętrznych akcesoriów w celu wzbogacenia funkcjonalności drona. M2 jest teraz kompatybilny z zaawansowanymi dodatkami jak chwytak, kamera GoPro, zewnętrzne lampy LED a także miernik laserowy i inne. Maksymalna masa dodatków wynosi 1,5 kg i spełnia wiele wymogów branży.

Specyfikacja

 • Skonstruowany dla profesjonalistów, na przykład do oględzin kadłuba lub doków, podwodnych konstrukcji oraz do poszukiwań i akcji ratunkowych.
 • 8 pędników
 • Wymienny akumulator
 • Wideo 4K
 • głębokość 100 m
 • Kompatybilny z zewnętrznymi dodatkami jak chwytak, kamera GoPro, lampy i miernik laserowy.

Dane techniczne

Wodoodporność (m)100 m
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.