Fujifilm X-E3 (srebrny) + Newell NP-W126 GRATIS - CASHBACK 430 PLN

    DOSTĘPNY U DOSTAWCY

    * kurierem DPD po przedpłacie
  • 2 569,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

CASHBACK 430 PLN

 

3 LATA GWARANCJI NA FUJIFILM - KLIKNIJ, CZYTAJ WIĘCEJ...

 

Fujifilm X-E3

 

Minimalizm

FUJIFILM X-E3, zbudowany z istoty minimalizmu, został wyrafinowany, aby zmaksymalizować funkcjonalność w najwyższym stopniu.
Ta kamera została stworzona w dążeniu do minimalizmu, starając się pobudzać zmysły osoby fotografującej, zmierzającą do wyłonienia prawdziwego zamiaru fotografa.
Prosty i piękny wygląd, realizowany przez serię X-E, został połączony z nowatorskimi funkcjami i niezwykle lekką konstrukcją.
FUJIFILM X-E3 pozwala użytkownikom cieszyć się najwyższej jakości obrazu fotograficznego, która znana jest z serii X, a jednocześnie dba o wygląd aparatu.
Układ sterowania operacyjnego i sterowania
Firma Fujifilm zaprojektowała nowy aparat FUJIFILM X-E2, który został wydany w listopadzie 2013 r., Aby stworzyć najbardziej kompaktowy i lekki model w gamie wymiennych obiektywów serii X z wizjerem. Jego kształt sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem do codziennego użytku i fotografii podróżniczej.

Czas rzeczywisty EVF i ekran dotykowy LCD

Monitor LCD z tyłu aparatu wykorzystuje statyczny ekran dotykowy, który obsługuje standardowe funkcje "Touch Shot", "Touch AF" i "Focus Area Selection". W urządzeniu FUJIFILM X-E3 będzie dostępna zupełnie nowa funkcja "Touch Function", która umożliwia sterowanie gestami, takie jak przesuwanie i przyciąganie, aby poprawić działanie ekranu dotykowego.


Łączność
Jest to pierwsza kamera serii X z funkcją Bluetooth®. Połącz go ze smartfonem lub tabletem, przed rozpoczęciem fotografowania, aby łatwo przesłać zdjęcia zrobione smartfonem lub tabletem za pomocą aplikacji smart-device "FUJIFILM Camera Remote".

 

Obrazowanie

FUJIFILM X-E3 wyposażony jest w matrycę X-TransTM CMOS III o wielkości 24,3 megapiksela APS-C oraz silnik przetwarzania obrazu X-Processor Pro, zapewniający wysoką jakość obrazu i szybką odpowiedź.

Skupienie
FUJIFILM X-E3 posiada obszerny obszar detekcji fazy oraz zaktualizowany algorytm, zapewniający najszybszą szybkość AF wynoszącą 0,06 sekundy * 4.

Symulacja filmu

Włączenie wiedzy rozwijanej od ponad 80 lat produkcji filmów fotograficznych, tryby symulacji filmów FUJIFILM X-E3 pozwalają cieszyć się różnymi kolorami i bogatymi gradacjami, jakby rzeczywiście zamieniły filmy. Dostępnych jest 15 trybów, w tym PROVIA i Velvia, aby odtwarzać żywe kolory, a także ACROS dla drobnych szczegółowych zdjęć monochromatycznych. Funkcja Ziarna Zboża może być łączona z wszystkimi trybami symulacji filmu, aby dodać wygląd teksturowany i dostarczyć większy zakres efektów artystycznych.

Funkcje
FUJIFILM X-E3 jest w stanie nagrywać zarówno filmy Full HD, jak i 4K przy użyciu znanych trybów symulacji serii X. Wyjście nagranego obrazu do zewnętrznego monitora, przez port HDMI i wejście audio z zewnętrznego mikrofonu.

System

Nasza linia obiektywów XF posiada teraz 25 obiektywów. Obecna linia obiektywów mieści się w zakresie ultra-szerokokątnego do super-teleobiektywu i obejmuje pięć szybkich soczewek o dużej sile odsłuchowej. Te soczewki zapewniają najwyższą jakość obrazu dzięki X-E3. Opcjonalne akcesoria, takie jak adaptery mocujące i lampy przedłużające, rozszerzają potencjał fotograficzny.