Olympus HLD-8

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 199,00 zł
  • Negocjacja ceny

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Przeznaczenie

HLD‑8 to kompletny grip przeznaczony do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II. Składa się z uchwytu HLD-8G oraz uchwytu z miejscem na akumulator HLD-6P. Pozwala na wygodniejsze trzymanie aparatu oraz wydłuża czas  działania aparatu.

Cechy i korzyści

Swobodna konfiguracja

Korzystając z uchwytu HLD-8 możesz podłączyć zarówno sam uchwyt do zdjęć poziomych HLD-8G, jak też obydwie części jednocześnie. Dopasuj więc sobie taką konfigurację jaka będzie najwygodniejsza w danej sytuacji.

Pewny i stabilny uchwyt

Stosowanie uchwytu HLD-8 ułatwia wygodne trzymanie aparatu zarówno w poziomie jak i w pionie. Trzymanie aparatu jest o wiele stabilniejsze i pewniejsze niż bez uchwytów. Zalety większego uchwytu docenią zwłaszcza ososby używające profesjonalnych, cięższych obiektywów klasy PRO lub akcesoriów dodatkowych, takich jak lampy systemowe.

Dodatkowe przyciski, pokrętła i spust

Każda z części wyposażona została w dodatkowy spust migawki. Ułożenie dłoni jest więc idealnie dopasowane do spustu. Największą korzyść można zauważyć przy zdjęciach pionowych gdzie ułożenie rąk na dodatkowym uchwycie HLD-6P jest znacznie wygodniejsze niż bez uchwytu. Oprócz spustu na uchwytach znajdują się przyciski funkcyjne z możliwością zaprogramowania dowolnej funkcji a także pokrętła sterujące ułatwiające szybką zmianę ustawień.

Więcej energii dla Twojego aparatu

Dolna część uchwytu (HLD-6P) posiada miejsce na dodatkowy akumulator umożliwiająć przedłużenie czasu działania aparatu o 100%. Z dodatkowych uchwytem więc nie tylko wykonasz zdjęcia wygodniej ale też zrobisz ich znacznie więcej.

Gwint statywowy

Każda z części uchwytów została wyposażona w standardowy gwint statywowy 1/4 cala umożliwiając podczepienie aparatu do statywu.

Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne

Aby w pełni sprostać wymaganiom aparatu Olympus OM-D E-M5 uchwyt podobnie jak aparat jest odporny na zachlapania, zabłocenie czy niskie temperatury umożliwiając używanie go w prawie każdych warunkach.

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.