Kod produktu: 8132

Sony FDR-AX100E

  • Ostatnia cena:
    5 929,00 zł

  • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

4K w wersji przenośnej

Nowa kamera 4K FDR-AX100 jest 4 razy mniejsza i 3 razy lżejsza od obecnego modelu, można więc obsługiwać ją jedną ręką. Doskonały obraz i duża światłoczułość to zasługa matrycy CMOS Exmor R® typu 1,0".
 

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T*

Szerokokątny (29 mm) obiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T*, zoptymalizowany pod kątem rejestracji obrazu 4K, doskonale nadaje się do utrwalania rozległych krajobrazów. Pozwala również na użycie 12-krotnego zoomu optycznego.
 

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R® typu 1,0"

 
Powierzchnia elementów światłoczułych tego przetwornika obrazu jest mniej więcej 4,9x większa niż w typowych matrycach. W rezultacie zwiększa się czystość obrazu i zmniejsza poziom szumów; można też uzyskać piękny wygląd nieostrych fragmentów obrazu.
 
 

Zaawansowany procesor obrazu BIONZ X

Udoskonalony procesor BIONZ nadaje obrazowi bardziej naturalny wygląd i pozwala na dodanie nowych funkcji, wykorzystujących jego większą wydajność.
 
 

Intuicyjna obsługa pomagająca urzeczywistniać własne wizje

 
 
 

4K: źródło nowych wrażeń

Nowy standard rozdzielczości zapewnia cztery razy więcej szczegółów niż nagrania Full HD.
 
 

Zalety formatu XAVC S

Format XAVC S, zaadaptowany z popularnego formatu profesjonalnego, to najbardziej zaawansowany system zapisu filmów 4K/HD stosowany w sprzęcie powszechnego użytku. Nagrywanie materiału HD przy przepływności do 50 Mb/s pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu nawet w ujęciach z dużą ilością ruchu.
 
 
 
 
 

Z planu filmowego na ekran

Oferta obejmująca szereg telewizorów i projektorów 4K Ultra HD oznacza, że produkty Sony pozwalają nie tylko nagrywać, ale i odtwarzać filmy 4K.
 
 

Obraz jak w kinie

Mając do wyboru tryby zapisu Full HD 1080/50p lub 25p, można zdecydować się na przedstawienie ruchu w taki sam sposób, jak zrobi to profesjonalna kamera filmowa.
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.