Kod produktu: 8133

Sony FDR-AX700 - ZAPŁAĆ 6400 zł

 • Ostatnia cena:
  7 440,00 zł

 • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie
  Gwarancja Gwarancja sprzedawcy
  24 miesiące gwarancji
  Przedłuż gwarancje o rok za 749 zł

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Menu w językach europejskich, angielski etc bez języka polskiego!

 

Uchwyć to tak, jak widzisz

Profesjonalne nagrania i łatwa obsługa – kamera rejestruje obrazy w realistycznej jakości wideo 4K HDR (HLG) dzięki systemowi Fast Hybrid AF i innym specjalistycznym funkcjom.

Nagraj dokładnie to, co widzisz, w sposób odpowiadający Tobie

Pokaż rzeczywistość tak, jak ją widzisz – w realistycznych obrazach 4K HDR (HLG) – korzystając z przetwornika obrazu Exmor RS® „stacked CMOS” typu 1,0. Niezrównane możliwości systemu Fast Hybrid AF sprawiają, że autofokus i śledzenie ostrości są niezwykle precyzyjne, czułe i niezawodne, co umożliwi Ci uchwycenie najwspanialszych ulotnych momentów. Mając tak profesjonalne funkcje w zasięgu ręki, nie musisz liczyć się z żadnymi ograniczeniami i możesz realizować swoje najśmielsze fotograficzne aspiracje za pomocą kamery 

Procesor 4K HDR (HLG)

Obrazowanie nowej generacji to więcej szczegółów, jasności i koloru na każdym zdjęciu

Zaawansowane funkcje

Dzięki zaawansowanym funkcjom każdy może tworzyć materiały godne profesjonalistów.

Zróżnicowane, profesjonalne nagrywanie

Profesjonalne funkcje odkrywają przed Tobą nowe możliwości fotografowania

Szybki, hybrydowy autofokus

Precyzyjny system AF z 273 polami detekcji fazy może w sposób trwały nastawić ostrość i śledzić tak szybkie obiekty, jak poruszające się pociągi i tak nieprzewidywalne, niczym gibkie i zwinne zwierzęta w dowolnym miejscu kadru. Dzięki potężnemu, wyjątkowo szybkiemu procesorowi obrazu BIONZ X i nowemu zaawansowanemu algorytmowi AF kamera FDR-AX700 reguluje ostrość z prędkością, precyzją i elastycznością niespotykaną dotąd wśród produktów Handycam.

 

 Krótki czas reakcji

System Fast Hybrid AF z procesorem obrazu BIONZ X efektywnie przetwarza dane z pokrywającego znaczną część kadru czujnika AF z detekcją fazy, umożliwiając szybkie nastawianie ostrości nawet w przypadku szybko poruszających się obiektów.

Precyzyjne śledzenie obiektów

Połączenie wysokiej szybkości odczytu danych i wyjątkowych możliwości przetwarzania, a także nowego algorytmu AF zaprojektowanego specjalnie z myślą o nagrywaniu filmów zapewnia precyzyjne i niezawodne szybkie śledzenie obiektów.

Zakres głębokości śledzenia AF

Zakres głębokości śledzenia AF

Wybierz jeden z 5 zakresów głębokości śledzenia AF – od „1” [WĄSKI] do śledzenia wolno poruszających się obiektów bez przełączania się na inne, znajdujące się w pobliżu, po „5” [SZEROKI] do śledzenia szybkich obiektów.[1] SZEROKI [2] WĄSKI

Czułe przełączanie ostrości między obiektami

Czułe przełączanie ostrości między obiektami

5 poziomów czułości przełączania ostrości między obiektami – od „1” [ZABLOKOWANY] umożliwiającego utrzymanie ostrości na jednym obiekcie, po „5” [CZUŁY] umożliwiającego szybkie przełączanie podczas zmiany kompozycji. [1] ZABLOKOWANY [2] CZUŁY

Procesor 4K HDR (HLG)

Uchwyć nowoczesną stronę rzeczywistości

Technologia High Dynamic Range (HDR) to wizualna rewolucja odkrywająca znacznie bogatszą gamę kolorów oraz jasności i dopasowująca je do wysokiej jakości obrazu 4K. Kamera FDR-AX700 sprawia, że tworzenie niesamowitych obrazów HDR jest łatwiejsze dzięki nagrywaniu w standardzie Hybrid Log-Gamma (HLG), które nie wymaga dodatkowego przetwarzania. Wystarczy podłączyć kamerę za pomocą przewodu USB do zgodnego ze standardem HLG telewizora Sony, aby natychmiast cieszyć się wspaniałymi obrazami.

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.