O firmie

Fotopanorama to sklep z wieloletnią tradycją. Od samego początku nastawiony na profesjonalny sprzęt fotograficzny który w jednym miejscu był by dostępny dla każdego. 

Zaczynaliśmy na ul. Sławkowskiej w Krakowie od małego sklepiku – głównie z sprzętem używanym, popularność i ciągły rozwój fotografii zmusił nas do przeprowadzki do większego lokalu na ul. Sławkowskiej, stworzyliśmy salon uzbrojony po zęby w lustrzanki, obiektywy i ogromną ilość akcesoriów fotograficznych. 

Ciągły wzrost zainteresowania fotografią cyfrową pozwolił nam na zajęcie pozycji na rynku fotograficznym i zdobycie renomy, nasi klienci zawsze zadowoleni wracają po kolejny zakup i poradę. Jako jedyni w Krakowie oferujemy swoim klientom możliwość przeprowadzenie profesjonalnych testów obiektywów i doboru najlepiej działającego szkła z danym korpusem. 

Rok 2010 to kolejna przeprowadzka do sklepu zlokalizowanego przy ul. Westerplatte 18 gdzie służymy pomocą do dzisiaj. Przeprowadzka była konieczna – ze względu na ułatwienie dojazdu pod sklep. Ogromna ilość sprzętu studyjnego który znajduje się w naszej ofercie wymagał możliwości dojazdu samochodem przez klienta co nie było możliwe w strefie (rynku).

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego salonu, obecnych i nowych klientów. Przy zakupie pomogą Ci ludzie którzy na co dzień robią zdjęcia.

FOTOPANORAMA
31-537 Kraków
  ul. Metalowców 1

GPS: 50.057598, 19.949411

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.